Κουκουβές Αντώνης
![Αντώνης Κουκουβές Αντώνης Κουκουβές](https://protovouliaargos.gr/wp-content/uploads/2023/06/IMG_5199-scaled.jpg)
Ο Αντώνης Κουκουβές είναι Αστυνομικός Διευθυντής ε.α., Διοικητής Αστυνομικού Τμήματος Άργους (1997-2007) και Δ/ντης Αστυνομικής Υποδ/νσης Άργους (2007-2010).
Είναι απόφοιτος της Σχολής Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ, κάτοχος Μεταπτυχιακού Διπλώματος Σχολής Εθνικής Ασφαλείας και Διαπιστευμένος Διαπραγματευτής Ομηριών / Διαχειριστής Κρίσεων Ελληνικής Αστυνομίας.
Επιπλέον είναι κάτοχος Πτυχίου Προπονητού Ποδοσφαίρου UEFA Β’ και πρώην Αντιδήμαρχος Δήμου Άργους Μυκηνών.