Νέζου Σουλάνδρου Τζούλια
![Τζούλια Νέζου Σουλάνδρου Τζούλια Νέζου Σουλάνδρου](https://protovouliaargos.gr/wp-content/uploads/2023/06/Τζούλια-Νέζου-Σουλάνδρου-scaled.jpg)
Η Τζούλια είναι Ψυχολόγος απόφοιτος του Πανεπιστημίου Αθηνών. Έχει εργαστεί ως ψυχολόγος στο Μαρκοπούλειο Ίδρυμα της Αρχιεπισκοπής Αθηννών, σε σχολεία Β’ ευκαιρίας και Σχολές Γονέων της Δ/νσης Δια Βίου Μάθησης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, στο Δήμο Κηφισιάς.
Είναι αναπληρωματικό μέλος του Δ.Σ. του Οργανισμού κατά των Ναρκωτικών (ΟΚΑΝΑ).
Είναι παντρεμένη με τον Κωνσταντίνο Σουλάνδρο, συν/χο καθηγητή Τ.Ε.Ι. Αθηνών και τρίτεκνη μητέρα.