Κολεβέντης Φώτης
![Φώτης Κολεβέντης](https://protovouliaargos.gr/wp-content/uploads/2023/06/Φώτης-Κολεβέντης.jpg)
Ο Φώτης Κολεβέντης είναι Πρόεδρος του Εργατουπαλληλικού Κέντρου Αργολίδας, Αντιπρόεδρος της Οικονομικής και Κοινωνικής Επιτροπής της Ελλάδος ΟΚΕ , Μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Γ.Σ.Ε.Ε. και Γραμματέας του Ινστιτούτου Εργασίας της Γ.Σ.Ε.Ε.
Υπήρξε δημοτικός σύμβουλος του Δήμου μας από το 1994 έως το 2013 και είχε διατελέσει και αντιδήμαρχος . Είναι παντρεμένος με την Ελένη Αργυράκη και πατέρας δύο παιδιών.