Φλεβάρης Χρήστος
![Χρήστος Φλεβάρης Χρήστος Φλεβάρης](https://protovouliaargos.gr/wp-content/uploads/2023/06/Χρήστος-Φλεβάρης-scaled.jpg)
Ο Χρήστος Φλεβάρης είναι μόνιμος κάτοικος Σκαφιδακίου.
Είναι παντρεμένος με την Ιωάννα Σκούμπη και πατέρας τριών παιδιών. Έχει διατελέσει πρόεδρος της κοινότητας Σκαφιδακίου και πρόεδρος της ποδοσφαιρικής ομάδας “Α.Ε. ΛΕΡΝΑΣ”.
Ο Χρήστος είναι ένας άνθρωπος πληθωρικός, γνωστός σε ολόκληρο τον Δήμο Άργους Μυκηνών, ο οποίος θα βοηθήσει την “ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ” στο στόχο της, την 8η Οκτωβρίου 2023.